Вам не доведеться чекати, вже у Дніпрі – французькі тканини LINDER!

Ви чули про повстання ліонських ткачів?

Так ось, фабрика в Ліоні жива й досі. Це сімейна компанія, яка існує вже понад 100 років. Починаючи з 1893 року, чотири покоління Ліндер продовжують традиції ліонських ткачів, виготовляючи свою продукцію як справжні витвори мистецтва. Сьогодні компанія «Ліндер» визнана у всьому світі лідером європейської промисловості, а якість тканин цієї фабрики – однією з найкращих у світі.

Найвищий професійний рівень, віковий досвід роботи ткачів фабрик «Ліндер», який передається з покоління в покоління, неможливо купити за жодні гроші!

Чим ще, окрім високого рівня якості, відомі тканини «Ліндер»? Насамперед, широким асортиментом та унікальним дизайном. За допомогою тканин «Ліндер» можна здійснити практично будь-яке дизайнерське рішення: дуже легко створити цілісний інтер’єр, не відчуваючи складності в їхньому компонуванні за кольором. У колекціях представлені всі види тканин різних фактур та структур: органза, батист, тафта, жаккарди, лляні полотна. Тканини «Ліндер» настільки багатопланові, що можуть наповнити змістом та змістом навіть порожній простір. Крім того, «Ліндер» – це модно, оскільки сьогодні це визнаний законодавець у галузі текстильної моди.

LINDER – французька компанія-виробник, що існує вже понад 100 років. Завдяки високій якості матеріалів, сучасним технологіям виробництва та цікавим дизайнам компанія визнана європейським лідером у галузі інтер’єрного текстилю. У колекції LINDER представлений широкий вибір дизайнів і різні за фактурою та структурою тканини: органза, вуаль, тафта, жакарди, лляні полотна, імітація шкіри, black-out та dim-out.